Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

ОШ "Лаза Костић"

Милентија Поповића 72, Нови Београд

Поштовани родитељи и будући прваци

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2020. год. После овог рока, могу се уписати само деца која станују 
у блоковима 19, 19а, 23 и 24.

Допис Министарства просвете о новој процедури уписа у први разред основне школе

Добродошли прваци

Списак службених меилова

images

Јеловник у боравку

jelovnik

ПП служба

Саветодавни рад са родитељима

Уторком
11 до 14 часова


Четвртком
13 до 16 часова

Пријава корисника

Сада на сајту

Ko je na mreži: 16 gostiju i nema prijavljenih članova

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna
 

Распоред припремне наставе за VIII разред

Кликни овде да преузмеш распоред

понедељак 08.06.2020.

учионицаодељење9:0010:0011:0012:00
51 VIII-1 историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
географија
(Влада Крунић)
математика
(М. Милановић)
52 VIII-1 хемија
(А. Стијачић)
историја
(Жељко Лечић)
математика
(М. Милановић)
географија
(Влада Крунић)
53 VIII-1 математика
(М. Милановић)
географија
(Влада Крунић)
историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
54 VIII-4 математика
(Јелка Вујовић)
српски језик
(Т. Влатковић)
хемија
(А. Стијачић)
 
55 VIII-4 српски језик
(Т. Влатковић)
математика
(Јелка Вујовић)
   
56 VIII-4     математика
(Јелка Вујовић)
српски језик
(Т. Влатковић)
57 VIII-2 географија
(Д. Петровић)
  биологија
(С. Благојевић)
 
58 VIII-2 биологија
(С. Благојевић)
географија
(Д. Петровић)
   
59 VIII-2   биологија
(С. Благојевић)
географија
(Д. Петровић)
 
60 VIII-5 српски језик
(Д. Миловановић)
математика
(М. Милановић)
биологија
(С. Стевановић)
 
61 VIII-5 биологија
(С. Стевановић)
српски језик
(Д. Миловановић)
   
62 VIII-5   биологија
(С. Стевановић)
српски језик
(Д. Миловановић)
 
63 VIII-3 српски језик
(Марија Кисић)
  математика
(Н. Јовановић)
 
64 VIII-3 математика
(Н. Јовановић)
српски језик
(Марија Кисић)
   
65 VIII-3   математика
(Н. Јовановић)
српски језик
(Марија Кисић)
 
49          

уторак 09.06.2020.

учионицаодељење9:0010:0011:0012:00
51 VIII-1 српски језик

(Т. Влатковић)
биологија
(С. Благојевић)
   
52 VIII-1   српски језик
(Т. Влатковић)
биологија
(С. Благојевић)
 
53 VIII-1 биологија
(С. Благојевић)
  српски језик
(Т. Влатковић)
 
54 VIII-4 биологија
(С. Стевановић)
  географија
(Д. Петровић)
 
55 VIII-4   географија
(Д. Петровић)
биологија
(С. Стевановић)
 
56 VIII-4 географија
(Д. Петровић)
биологија
(С. Стевановић)
   
57 VIII-2 српски језик
(Д. Миловановић)
хемија
(А. Стијачић)
историја
(Жељко Лечић)
 
58 VIII-2 хемија
(А. Стијачић)
историја
(Жељко Лечић)
српски језик
(Д. Миловановић)
 
59 VIII-2 историја
(Жељко Лечић)
српски језик
(Д. Миловановић)
хемија
(А. Стијачић)
 
60 VIII-5 математика
(М. Милановић)
     
61 VIII-5   математика
(М. Милановић)
   
62 VIII-5     математика
(М. Милановић)
 
63 VIII-3        
64 VIII-3        
65 VIII-3        
49 VIII-1, 2, 3, 5   српски језик
(Д. Миловановић)
математика
(Н. Јовановић)
биологија
(С. Стевановић)

среда 10.06.2020.

учионицаодељење9:0010:0011:0012:00
51 VIII-1        
52 VIII-1        
53 VIII-1        
54 VIII-4        
55 VIII-4        
56 VIII-4        
57 VIII-2        
58 VIII-2        
59 VIII-2        
60 VIII-5        
61 VIII-5        
62 VIII-5        
63 VIII-3 историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
   
64 VIII-3   историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
 
65 VIII-3 хемија
(А. Стијачић)
  историја
(Жељко Лечић)
 
49 VIII-1, 2, 3, 5     географија
(Влада Крунић)
хемија
(А. Стијачић)

четвртак 11.06.2020.

учионицаодељење9:0010:0011:0012:00
49          
51 VIII-1        
52 VIII-1        
53 VIII-1        
54 VIII-4   хемија
(А. Стијачић)
историја
(Жељко Лечић)
 
55 VIII-4 историја
(Жељко Лечић)
  хемија
(А. Стијачић)
 
56 VIII-4 хемија
(А. Стијачић)
историја
(Жељко Лечић)
   
57 VIII-2 математика
(Јелка Вујовић)
     
58 VIII-2   математика
(Јелка Вујовић)
   
59 VIII-2     математика
(Јелка Вујовић)
 
60 VIII-5        
61 VIII-5        
62 VIII-5        
63 VIII-3 географија
(Д. Петровић)
  биологија
(С. Благојевић)
 
64 VIII-3   биологија
(С. Благојевић)
географија
(Д. Петровић)
 
65 VIII-3 биологија
(С. Благојевић)
географија
(Д. Петровић)
   

петак 12.06.2020.

учионицаодељење9:0010:0011:0012:00
51 VIII-1        
52 VIII-1        
53 VIII-1        
54 VIII-4        
55 VIII-4        
56 VIII-4        
57 VIII-2        
58 VIII-2        
59 VIII-2        
60 VIII-5 хемија
(А. Стијачић)
географија
(Д. Петровић)
историја
(Жељко Лечић)
 
61 VIII-5 историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
географија
(Д. Петровић)
 
62 VIII-5 географија
(Д. Петровић)
историја
(Жељко Лечић)
хемија
(А. Стијачић)
 
63 VIII-3        
64 VIII-3        
65 VIII-3        
49          

Уџбеници 2019/2020

book page turn 03

Бројач посета

00173334
Данас
Јуче
Ове недеље
Овог месеца
Укупно
76
110
186
274
173334

Your IP: 34.200.243.114
04-08-2020 04:56

Распоред звона

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.