Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2020. год. После овог рока, могу се уписати само деца која станују

Списак службених меилова

Музеј илузија

Поштовани,

Пред Вама је заслужен распуст, али док ви одмарате ми смо у Музеју илузија припремили садржаје, који ће вечно активне мозгове Ваших ђака, држати на радној температури.

Љубазно Вас молимо да Ваше малишане обавестите да бескрајне сате за рачунаром могу заменити Мозгаоницама у Музеју илузија:

Мозгаонице су у трајању 1х и 30 минута до 2х и 15 минута.
Укључују обилазак музеја уз стручно вођство и објашњењима експоната са њихове научне основе, квиз знања заснован на илузијама и/или предавање на тему - Физика у Музеју илузија.
Све радионице укључују решавање логичко-дидактичких игара које развијају моторику, концентрацију, стрпљење и размишљање.
Помозите својим ђацима да кроз игру науче како да остваре свој потенцијал, како да различитим путевима дођу до истих решења и како да боље доносе одлуке. Учните им овај распуст садржајним и занимљивим.

За више информација о терминима и ценама зимских радионица можете сазнати на нашој web страници:

Уколико Вам је предлог занимљив, у прилогу је постер који можете изложити у холу школе.

Одморите се и уживајте.

Poster Zimski raspust B2 default

Your IP: 18.232.188.89
14-07-2020 19:33

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.