Ocena korisnika:  0 / 5

ОБАВЕШТЕЊЕ

Активности Клуба родитеља и наставника за месец октобар, 2018. год

Као и претходне две, и ове школске године, Клуб родитеља и наставника ОШ “ Лаза Костић” припремио  је занимљив програм како за ученике, тако и за родитеље и наставнике. Од ове године имаћете прилику да пратите најаву месечних активности Клуба на сајту школе www.lazakostic.edu.rs .

За месец октобар припремили смо следеће садржаје:

• ПРЕВЕНЦИЈА НАСИЉА НА ИНТЕРНЕТУ– радионице за децу I и II разреда, наставнике и родитеље о безбедном коришћењу интернет; Више информација о овом програм можете добити од учитељица I и II разреда;
  • „ОТВОРЕНА ВРАТА” са лиценцираним дефектологом и терапеутом (чланицом клуба) – отворена врата ће се организовати једном месечно, а водиће их дефектолог Александра Слијепчевић, и представљају саветодавну подршку родитељима и наставницима деце са развојним или адаптационим потешкоћама; Први сусрет биће организован у четвртак, 25.октобар у 18.00х у библиотећи школе; За више информација, можете се обратити Клубу родитеља и наставника на доле наведене контакте или се информисати код школског психолога;
  • ПОНОВО РАДИ БИОСКОП – почевши од октобра, једном месечно, организоваће се пројекција филмова за ученике; Прва пројекција биће организована у у четвртак, 25.октобар у 18.00х у Свечаној сали школе;
  • ИЗВИЂАЧИ – Извиђачки одред „Јавор“ наставља са радом и ове године, за ученике III и IV разреда; Уколико желите да укључите дете у активности, можете писати на мејл Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., или се информисати код учитељице Зорице .... (IV3).
  • NVO ORCA – учешће на радионицама ОРЦЕ, организоване на Међународном сајму заштите животне средине и природних ресурса (Београдски сајам). Организована посета ученика ИИ разреда сајму, током којег ће ученици учествовати у радионицама.

Детаљније информације о програмима Клуба родитеља  наставника можете добити на контакт маил: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. .

Видимо се на некој од акција!
Клуб родитеља и наставника

Your IP: 83.31.70.187
18-10-2018 02:21

Copyright © 2018 ОШ "Лаза Костић" Rights Reserved.