Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2020. год. После овог рока, могу се уписати само деца која станују

Списак службених меилова

Обавештење о упису у ОШ “Лаза Костић“ Нови Београд

Поштовани,

Захваљујемо Вам се што сте исказали интересовање за упис детета у ОШ“Лаза Костић“ Нови Београд.

Ове године ће се уписивање деце у први разред основне школе спроводити само у заказаном термину. Да би се електронским путем заказао термин за упис, од 28. маја на Порталу еУправа биће омогућена услуга електронског заказивања термина за упис и тестирање детета у ОШ. Услуга ће бити доступна од 28. маја до 10. јула 2020. године, за термине уписа од 1. јуна до 20. јула.

ВАЖНА НАПОМЕНА1! Обављен лекарски преглед је предуслов да се дете упише у први разред. Стога молимо родитеље да приступе услузи заказивања термина за упис и тестирање само ако су већ обавили лекарски преглед детета или су сигурни да ће преглед бити обављен до термина који су изабрали за упис. Услуга на Порталу ће бити доступна више од месец дана.

ВАЖНА НАПОМЕНА2! Ове године није потребно да се донесе ниједан документ приликом уписа јер ће сви подаци бити прибављени по службеној дужности електронским путем. Изузетак је само лекарско уверење које је дете добило пре 16. марта 2020. године, тј. треба да се понесе лекарско уверење ако је преглед детета обављен пре објављивања ванредног стања или код приватног лекара.

Желимо Вашем детету срећан полазак у школу!

direktor potpis

Your IP: 35.172.233.215
09-08-2020 03:55

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.