Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Школа може да упише и дете које територијално не припада школи, односно које је са територије друге школе или са територије друге општине. Сваки родитељ, односно старатељ који није са подручја школе, потребно је да поднесе Захтев изабраној школи за упис детета. Захтев се подноси најкасније до 1. фебруара 2020. год. После овог рока, могу се уписати само деца која станују

дете за упис у први разред можете пријавити овде на сајту

Овде пријавите дете за упис у први разред

Учење на даљину

Списак службених меилова

Упис првака

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ – ХЕМИЈА

Дана 01. 03. 2020. године одржано је општинско такмичење из хемије у ОШ „Иван Гундулић”, на коме су ученици ОШ „Лаза Костић” освојили следећа места и пласирали се за градско такмичење:

• Елена Поповић VII1 - II место
  • Емили Гагнон Маченовски VII1 - II место
  • Марија Цветковић VIII4 - III место
  • Марко Радојевић VIII1 - III место
  • Александар Јовчић VIII1 - IV место

Играјмо заједно - Учимо заједно!

Меморандум, који је потписан 22. 02. 2019. године, између удружења „Специјална Олимпијадаˮ, Србије, Фондације „Stavros Niachorsˮ и ОШ „Лаза Костићˮ, у периоду од три године, ученицима истоимене школе се пружа прилика да учествују у заједничком пројекту под слоганом: Играјмо заједно - Учимо заједно!

Циљ заједничке сарадње „Специјална Олимпијадаˮ, Србије, Фондације „Stavros Niachorsˮ и ОШ „Лаза Костићˮ је подршка инклузивној деци да кроз разне спортске активности развијају нове спортске вештине, док ће кроз инклузивне радионице ученици добити додатна знања и бољу вршњачку социјализацију - Да до знања дође свако и да нам свима буде лако!

20200312 01

Прилог направили предметни наставник: мср проф. српског језика и књижевности Даниела Миловановић и ученице новинарске секције: Лена Матић VIII2, Николија Љубинковић VIII2, Лаура Љутај VIII5, Итана Шогрен VIII5, Уна Бабић VIII5

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА и ТИО

Дана 01. 03. 2020. године одржано je општинско такмичење из технике и технологије, ТИО, у ОШ „Краљ Александар Првиˮ, Нови Београд.

Ученици ОШ „Лаза Костићˮ, Лазар Лужија VIII5, Бошко Жигић VIII5 и Александар Мандић VIII5,  на такмичењу састављеног из теста знања и практичног рада у авиомоделарству, пласирали  су се за градско такмичење.

20200309 01

Предметни наставници технике и технологије, ТИО, који су радили са ученицима ОШ „Лаза Костићˮ, на припреми за ово такмичење су: Данијела Драгићевић, Асен Стојов и Данијела Ракић.

Ментор, предметни наставник технике и технологије, ТИО, Данијела Ракић и пласирани ученици, истоимене школе:

• Лазар ЛужијаVIII5 - II место, 86 поена
  • Бошко Жигић VIII5 - III место, 84 поена
  • Александар Мандић VIII5 - IV место, 82 поена

Your IP: 3.233.215.196
05-04-2020 08:35

Copyright © 2020 High School Rights Reserved.