Музеј илузија

Поштовани,

Пред Вама је заслужен распуст, али док ви одмарате ми смо у Музеју илузија припремили садржаје, који ће вечно активне мозгове Ваших ђака, држати на радној температури.

Љубазно Вас молимо да Ваше малишане обавестите да бескрајне сате за рачунаром могу заменити Мозгаоницама у Музеју илузија:

Мозгаонице су у трајању 1х и 30 минута до 2х и 15 минута.
Укључују обилазак музеја уз стручно вођство и објашњењима експоната са њихове научне основе, квиз знања заснован на илузијама и/или предавање на тему - Физика у Музеју илузија.
Све радионице укључују решавање логичко-дидактичких игара које развијају моторику, концентрацију, стрпљење и размишљање.
Помозите својим ђацима да кроз игру науче како да остваре свој потенцијал, како да различитим путевима дођу до истих решења и како да боље доносе одлуке. Учните им овај распуст садржајним и занимљивим.

За више информација о терминима и ценама зимских радионица можете сазнати на нашој web страници:

Уколико Вам је предлог занимљив, у прилогу је постер који можете изложити у холу школе.

Одморите се и уживајте.

Poster Zimski raspust B2 default